Hakkımızda

Tanıtım filmi çekim aşamaları :

Tanıtım filminiz için bir kompozisyon belirlenir. Çekim  yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere  başlanır.Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım  metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi  sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere  sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra  HD kalitesinde videonuz hazırlanıp Cd/Dvd ortamına çekilir.
                    Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması  yapmaktayız. Hazırladığımız tanıtım film videosu HD kalitesinde istenilen  çözünürlükte hazırlanmaktadır.
                    Kurumsal Tanıtım Filmi, Kurumsal Film Çekimleri , Şirket  Tanıtım Filmi, Firma Kurumsal Tanıtım Filmi, kurumsal Film, kurumsal Tanıtım  Filmi, Tanıtım Filmi Örnekleri, Kurumsal Tanıtım Filmi Fiyatları
Kaliteli ve uygun fiyatlı tanıtım filmi için bizi arayınız. https://www.youtube.com/watch?v=9mtZOg3Et1c

Sirket Tanıtımları

Şirket Tanıtım Filmi Çekimi \ Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi   
Şirket - Firma tanıtım filmi \ Kurumsal tanıtım filmi neden yapılır ? Tanıtım filmi şirketinizin prestijini arttırmakta ve firmanız hakkında müşterilerinizin ofisinize bile uğramadan ön bilgi edinmesini sağlamaktadır. Fuar, seminer ve iş toplantıları görüşmeleri vb.şirket tanıtım videonuzu dağıtabiliir, internet ortamındaki tanıtım sitelerine ve video paylaşım sitelerine tanıtım videonuzu yükleyebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda insanların yazılı bilgilerden bilgi edinmesinden çok görsel videoları önemsediğinden tanıtım filmi çektirmeniz şirketiniz için çok katkısı olacaktır.
                     Fuarlara, seminerlere, organizasyonlara katıldığınızda ve şirketinizi mümkün olan herkese anlatmak için çaba gösteriyorsunuzdur. Şirketinizi, ürünlerinizi hatırlatmak için insanların firmanızı hatırması için onlara bir şeyler sunmalısınız.Gerçekten büyük bir potansiyeli kaybettiğinizi düşünmüyormusunuz? Tanıtım filmi ile gerçekten şirketinizi çok büyük derecede tanıtım imkanı sunmaktaıdr.Tanıtım filmi bu açıdan önemlidir. Tanıtım için ne kadar yatırım yaparsanız size geri dönüşü o kadar olacaktır.                                         
                    Tanıtım Filmi Çekim Ajansı olarak biz sizi bu potansiyeli kullanmaya çağırıyoruz.Şirketinizin için özel olarak hazırlanmış olan bir tanıtım filmi firmanızı, ürünlerinizi, fabrikanızı, üretim bandınızı potansiyel müşterilenize en akılda kalıcı, en kolay ve etkili yöntemle anlatmanızı sağlayabilir. Hd kalitesinde güzel bir kompozisyon ile hazırlanan tanıtım filmi çekimleriniz efekt ve sloganlarınızla süslenerek müşterilerinize görsel şölen sunabilirsiniz. Üstelik bir defa değil defalarca izletebilirsiniz.                                        
                    Sizin belirlediğiniz ve vermek istediğiniz mesajlara göre hazırlanan tanıtım filminiz çeşitli dillerde seslendirilerek Türkiye dışındaki pazarlarda da kolayca boy göstermenizi, hizmetlerinizi dünyanın her yerinde eksiksiz anlatabilmenizi sağlar. Kurumsal tanıtım filmi çekimi işinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.                                         
                Artık vakit kaybetmeyin, geleneksel yazılı tanıtım yöntemleri bir köşeye koyup, şirketinizi en iyi anlatabilmek için bizimle iletişime geçin.

Fuar İçin Tanıtım

Firmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel  mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmi  çekimidir. Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle  beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi  öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini  kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Ayırdığınız bütçeye bağlı  olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden  tanıtım filminizi hazırlattırabilirsiniz.

Tanıtım filminiz her ortam için uygun olarak  hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları,  prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi …vb gibi yerler  olabilir.

Ürün katalogları için katalog mankeni ile katalog çekimleri

Ürünleriniz için katalog çekimleri profesyonel fotoğraf makineleri ile stüdyomuzda gerçekleşmektedir. Katalog çekimi fiyatları çekilecek ürünlerin sayısına veya mankenli ya da mankensiz çekimlere göre değişmektedir. Ayrıca bay bayan katalog mankeni temin etmekteyiz. Tekstil,  giyim, pantolon, kot, takı, gömlek, bluz, mont, kaban, deri giyim ürünleri, ayakkabı, çanta ve gözlük gibi ürünlerin katalog çekimleri , mimari Projeler, Peyzaj mimarlığı için sitemizdeki manken bölümünden mankenin ismi ve manken no'yu not alarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. İstenilen manken ile çekimlere kısa zaman içersinde, istenilen bir zamanda başlanmaktadır.


                Katalog çekimi fiyatları piyasaya göre çok uygundur. Katalog mankeni temini için veya katalog çekimleri fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Katalog fotoğraf çekim fiyatları içersine katalog basımı dahil değildir. Katalog tasarım ve basım farklı bir alandır. Eğer dilerseniz tanıdığımız matbaaların tasarım ve basım fiyatlarını öğrenmek için sizlere telefonlarını verebiliriz. Ayrıca mankenlerin makyaj ve saç tasarımları için çekim gününde özel kuaför stüdyomuzda hazır bulunacaktır. Uygun fiyatlara hazırlanan katalog çekimleri için 0536 032 4034 no'lu telefonumuzu arayabilirsiniz.

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net